نتایج جستجو برای عبارت :

ده بهانه دروازه بانان هاکی

کاسپر اشمایکل (زادهٔ ۵ نوامبر ۱۹۸۶) بازیکن فوتبال اهلدانمارک است. او برای تیم ملی دانمارک ۵۳ بازی انجام داده‌است. پست تخصصی این بازیکن نیز، دروازه‌بان است.

او فرزند پیتر اشمایکل، یکی از بزرگ‌ترین دروازه‌بانان جهان که قبلاً در باشگاه فوتبال منچستر یونایتد و تیم ملی دانمارک بازی می‌کرد، است.

وی به همراه باشگاه فوتبال لستر سیتی قهرمان لیگ برتر فوتبال انگلستان در فصل ۱۶–۲۰۱۵ شد.[۱]

لیگ برتر انگلستان: ۲۰۱۵–۲۰۱۶
قوانین خنده دار هاکی

دفاع من به تعطیلات رفته
بعد از 50 سال هجوم به دروازه خسته شدم
تنها چیزی که متوجه شدم این است که 3000 دلار تجهیزات را برای متوقف کردن یک پاک 98 سِنتی هزینه کردم
آنها باید تیم مرا تیم حصارها (ستون ها) بنامند
راننده زامبونی (یخپرداز) محوطه خط چین من را (محوطه دروازه من را) شبیه استخر شنا کرده است
تنها زمانی انگیزه می گیرم که دوربین ها روی من باشند
دوتا اسلپ شات بالای سر برای گرم شدن به حساب نمی آید
ششمین ریبوند را نتوانستم متوقف ک
دروازه بان در فوتبال یک متخصص است و دروازه بانی یک کار کاملا تخصصی.
اما به این معنی نیست که دروازه بان با بقیه بازیکنان تیم جدا محسوب  شود،ولی نمی توان تاثیر گذاری و مسولیتش را هم در بازی انکار کرد و تقریبا غیر ممکن است که تیمی در بازی ها موفق شود در صورتیکه یک دروازه بان خوب و قابل اطمینان درون دروازه ایستاده نباشد.
نقش دروازه بان همیشه در پیروزی ها و شکست ها پررنگ تر از سایر بازیکنان به چشم می خورد و وقتی یک دروازه بان خطایی انجام میدهد به سخ
یک دروازه بان کلمبیایی بوده است که 78 تا کیلنشیت کرده است ان هم دربازی های ملی کیلینشیت یعنی پشت سر هم بازی گل نخوردن و 112 بازی ملی کرده است که در 120 بازی ملی 40 پنالتی گرفته است والان هم کمترین دروازبانی است که گل خورده است . اما الان هترین دروازه بان جهان ترشتگن است که مال کشور المان است و نفر دوم بوفن
یک دروازه بان کلمبیایی بوده است که 78 تا کیلنشیت کرده است ان هم دربازی های ملی کیلینشیت یعنی پشت سر هم بازی گل نخوردن و 112 بازی ملی کرده است که در 120 بازی ملی 40 پنالتی گرفته است والان هم کمترین دروازبانی است که گل خورده است . اما الان بهترین دروازه بان جهان ترشتگن است که مال کشور المان است و نفر دوم بوفن
امروز روز نشان دادن صلاحیت ملی پوش شدن حسینی درون دروازه یم ملی ایران هست حسینی امروز باید آنقدر با صلابت درون دروازه بایستد تا ویلموتس بلژیکی راقانع کند که بیرانوند فقط گلر ایران نیست در ضمن از آنطرف هم دروازه بانی هست که ادعای نامبروان  بودن را دارد.حالا این به بازی برمیگردد تا عیارشان مشخص د
دروازه قرآن
اگر از سمت اصفهان وارد شیراز شوید، در مدخل ورودی شهر، طاقی بزرگ وجود
دارد که باید ماشین ها از زیر آن عبور کنند. این بنای جالب به دروازه
قرآن مشهور است و علت این نام، قرآنی است که در محفظه ی بالای به دستور
عضدالوله دیلمی قرار داده شده تا مسافرین و میهمانان شیراز به سلامت گذر
کنند.
شیراز در گذشته شش دروازه داشته که امروز تنها همین "دروازه قرآن" باقی
مانده؛ این دروازه به دستور  عضدالوله دیلمی در مدخل تنگ الله اکبر ساخته
شد. با گذ
نه بهانه‌ی کافی برای خوشحالی و بال درآوردن دارم نه بهانه‌ی کافی برای ناراحتی و افسرده بودن دارم و مثل گره وسط مسابقه‌ی طناب‌کشی این وسط گیر کرده‌ام و رقصی چنین میانه‌ی میدانم آرزو نیست. ترجیح می‌دهم در نوک خط حمله بعد از زدن گل یا چسبیده به خط دروازه برقصم، مثل این دروازه‌بان‌ها که می‌خواهند پنالتی بگیرند. بعضی وقت‌ها که در خیابان راه می‌روم شروع می‌کنم مثل کسی که یک پایش از پای دیگرش کوتاه‌تر است می‌لنگم. این کار باعث می‌شود کمی م
دسامبر 1937 بازی چارلتون و چلسی در هوای مه آلود غلیظی در استمفوردبریج برگزار می‌شد. سم بارترام دروازه‌بان چارلتون چشم‌هایش را تیز کرده بود تا در آن هوایی که دو متر جلوترش را به سختی می‌دید از دروازه تیمش محافظت کند.
بازی به علت مه غلیظ در دقیقه 60 قطع شده بود اما سم تا حدود بیست دقیقه بعد چهارچشمی حواسش به دروازه‌اش بوده تا توپی از آن رد نشود. دائم در ذهنش مرور می‌کرده که چقدر تیم ما خوب بازی می‌کند که توپی سمت دروازه من نمی‌آید. تا زمانی که
دروازه بان در فوتبال یک متخصص است و دروازه بانی یک کار کاملا تخصصی.
اما به این معنی نیست که دروازه بان با بقیه بازیکنان تیم جدا محسوب  شود،ولی نمی توان تاثیر گذاری و مسولیتش را هم در بازی انکار کرد و تقریبا غیر ممکن است که تیمی در بازی ها موفق شود در صورتیکه یک دروازه بان خوب و قابل اطمینان درون دروازه ایستاده نباشد.
نقش دروازه بان همیشه در پیروزی ها و شکست ها پررنگ تر از سایر بازیکنان به چشم می خورد و وقتی یک دروازه بان خطایی انجام میدهد به سخ
چهره‌های لیگ برتر در فصلی که گذشت چه کسانی بودند؟ هر روز داستان یکی از آنها را مرور می‌کنیم.
بروس‌لی در یکی از جملات معروفش گفته است:
«من از کسی نمی ترسم که ده‌هزار ضربه را یک بار تمرین کرده است، از کسی می
ترسم که یک ضربه را ده‌هزار مرتبه تمرین کرده باشد.» به همین دلیل است که
مدافعان و دروازه‌بانان لیگ برتر حسابی از کی‌روش استنلی می‌ترسیدند.
بازیکنی که شاید فقط یک مهارت داشت و فوتبال را که بازی با پاست بیشتر با
سر بازی می‌کرد اما همان ی
یه خاطره پررنگ من از کودکیم دارم.یه دوستی بود که موقع فوتبال بازی کردن دو تا تیردروازه گل‌کوچیک داشت که با کمک بچه‌ها میاورد چند تا خیابون اونورتر فوتبال بازی می‌کردیم. یه بار سر یه مسئله‌ای بچه‌ها با این دعوا کردن دروازه‌هاشم پرت کردن سمتش. تنهاترین شده بود عملا، من کمکش کردم دروازه‌هاش رو تا خونه برد، اونم خیلی ازم تشکر کرد. ولی حس اون لحظه‌ای که همه چیز جلوی چشمش خراب شد، استیصالش وقتی دروازه‌ها رو انداختن سمتش و جوش یه طرف یکی از در
۱۰۲-بهانهرفتی و یک بهانه برای تو جور شدغوغای بی کرانه برای تو جور شدتو پشت پا زدی به همه خاطرات تایک خود زنی عاشقانه برای تو جور شدهی پشت هم  به پشت که شلاق می زنیجلاد من بیا که تازیانه برای تو جور شد(از هرچه بگذری سخن دوست خوشتر است)شعر وسماع ورقص و ترانه برای تو جور شدناظم به  کنج عزلت خود می نشین  که بازیک حس شاعرانه برای تو جور شد
تاریخچه شهر تهران
تهران در گذشته یکی از روستاهای ری بوده است. تاریخچه ری نیز به پیش از 5 هزار سال پیش بر می گردد. روستای تهران به دلیل داشتن حفره‌های زیر زمینی و دشواری نفوذ در آن‌ها پناهگاه خوبی برای افرادی بوده است. که تحت تعقیب یا پیگرد قرار می گرفتند.
اولین دروازه برای تهران در زمان شاه طهماسب ایجاد شد. سپس در زمان ناصرالدین شاه شهر تهران چندین برابر توسعه یافت.مساحت آن به سه فرسخ و نیم رسید. در این زمان تهران دارای 12 دروازه اصلی برای ارتب
یادمه راهنمایی بودم و زنک ورزش فوتبال بازی میکردیممهرداد دروازه بود و من و علیرضا جلومن بد بازی می‌کردم علیرضا شروع کرد سر من داد زدن،بهم گفت برو دروازه و به مهرداد گفت بیا جلوبلند داد زدم من‌ دروازه نمیرم.به غرورم برخورده بود خصوصا اینکه جلوی مهرداد که باهاش یه حس رقابت داشتم باهام بد صحبت کرده بود.اون بازی سه تا گل زدم و بازی بعدی هم یه دونه.انقدر دویده بودم که نفسم بالا نمیومدفقط به خاطر اینکه به غرورم برخورده بود.
دروازه
قرآن ، یکی از قدیمی‌ترین دروازه‌های شیراز است که امروز از آن به‌عنوان یک اثر
تاریخی یاد می‌شود. بنای دروازه قرآن به دوره عضدالدوله دیلمی بازمی‌گردد. مسافرانی که از سمت جاده اصفهان وارد شهر شیراز می شوند به محض
ورود به شهر ، دروازه قرآن را رویت می کنند. دروازه قرآن را به این دلیل ساختند که
مسافران از زیر دروازه قرآن عبور و به سلامت سفر کنند. شهر شیراز دارای 6 دروازه
در زمان های گذشته بود که تنها دروزاه قرآن ، علیرغم چندین بار ویرانی و
بازیکنان :
۱) پیراهن ورزشی 
۲) شورت ورزشی 
۳) ساق بند 
۴) جوراب مخصوص فوتبال 
۵) کفش مناسب فوتبال (استوک دار)

دروازه بان ها :
۱)پیراهن دروازه بانی 
۲) شورت ورزشی دروازه بانی 
۳) ساق بند 
۴) جوراب مخصوص فوتبال 
۵) کفش مناسب فوتبال (استوک)
۶) دستکش

البته بعضی ها هم برای محافظت از خود از کلاه ایمنی برای جلوگیری از ضربه به صورت استفاده می‌کنند 
اگرچه شما به عنوان یک دروازه بان کار مهمی به عهده دارید اما نباید فراموش کنیدکه جزئی از دفاع هستید.یک دروازه بان خوب ارتباط خوبی با هم تیمی ها برقرارمی کند.صحبت با مدافعین بهترین راه رهبری یک تیم است.
شما به عنوان دروازه بان مانند چشم های تیم عمل می کنید.زاویه دید شما نسبت به زمین مناسب است و می توانید به راحتی پیشرفت بازی را ببینید.این زاویه دید به شما کمک می کند که مدافعان را راهنمایی کنید.و آنها را از خطرات احتمالی آگاه سازید.این کار را به و
و به نقل از سایت ترنسفرمارکت، یان اوبلاک دروازه‌بان اسلوونیایی اتلتیکو مادرید ارزشی نزدیک به 100 میلیون یورو ارزشمندترین دروازه بان حال حاضر جهان می‌باشد و پس از آن مارک آندره تراشتگن سنگربان بارسلونا و تیم ملی آلمان با ارزش 90 میلیون یورو در رتبه دوم قرار دارد.
پس از اوبلاک و ترشتگن به ترتیب 
 آلیسون بکر ( لیورپول، برزیل، 80 میلیون یورو)
ادرسون (منچسترسیتی، برزیل، 70 میلیون یورو)
داوید دخیا (منچستریونایتد، اسپانیا، 65 میلیون یورو)
 کپا آری
اگرچه شما به عنوان یک دروازه بان کار مهمی به عهده دارید اما نباید فراموش کنیدکه جزئی از دفاع هستید.یک دروازه بان خوب ارتباط خوبی با هم تیمی ها برقرارمی کند.صحبت با مدافعین بهترین راه رهبری یک تیم است.
شما به عنوان دروازه بان مانند چشم های تیم عمل می کنید.زاویه دید شما نسبت به زمین مناسب است و می توانید به راحتی پیشرفت بازی را ببینید.این زاویه دید به شما کمک می کند که مدافعان را راهنمایی کنید.و آنها را از خطرات احتمالی آگاه سازید.این کار را به و
غیر اصل
⭐⭐⭐⭐⭐
ویژگی های محصول:
این محصول توسط تولید کننده اصلی (برند) تولید نشده است
خرید با تخفیف ویژه دستکش دروازه بانی مدل DER353
غیر اصل
دسته بندی محصول :
#مد_و_پوشاک
برای خرید با تخفیف ویژه دستکش دروازه بانی مدل DER353
غیر اصل یا دیدن جزئیات بیشتر بر روی لینک زیر یا بر روی عنوان محصول کلیک کنید.دستکش دروازه بانی مدل DER353
غیر اصل
[عکس 320×320]
دیدن توضیحات و تخفیف برای خریدنمشاهده مطلب در کانال
غیر اصل
⭐⭐⭐⭐⭐
ویژگی های محصول:
این محصول توسط تولید کننده اصلی (برند) تولید نشده است
خرید با تخفیف ویژه دستکش دروازه بانی مدل DER3
غیر اصل
دسته بندی محصول :
#مد_و_پوشاک
برای خرید با تخفیف ویژه دستکش دروازه بانی مدل DER3
غیر اصل یا دیدن جزئیات بیشتر بر روی لینک زیر یا بر روی عنوان محصول کلیک کنید.دستکش دروازه بانی مدل DER3
غیر اصل
[عکس 320×320]
دیدن توضیحات و تخفیف برای خریدنمشاهده مطلب در کانال
دروازه قرآن شیراز
شیراز شهر زیبایی‌ها و عشق، آثار تاریخی و طبیعی زیادی را در دل خود جای‌داده است.همه ما شیراز را به‌عنوان یکی از بهترین و زیباترین شهرهای ایران می‌شناسیم.دروازه قرآن شیراز
دروازه قرآن شیراز، یکی از قدیمی‌ترین دروازه‌های شیراز است که امروز از آن با عنوان یک اثر تاریخی یاد می‌شود.بنای این دروازه به دوره عضدالدوله دیلمی باز می‌گردد.
دروازه قرآن در شمال شرقی شیراز در میانه‌ کوه‌های بابا کوهی و چهل مقام،در تنگ الله اکبر
به دروازه‌بان‌ها فکر می‌کنم. به این چارچوب سه‌بر فلزی. فکر می‌کنم چه رازی است که دروازه‌بان‌ را از یک فوتبالیست ساده تبدیل می‌کند به کیاس‌ترین بازیکن زمین؟ کیاسی که البته درنهایت فریب هم خواهد خورد. توپ بارها و بارها از دستش دور می‌ماند و می‌چسبد به تور دروازه. این را خودش هم به‌طور غریزی می‌داند. امّا انگار او در یک موقعیت خاص بین خودویرانگریِ سیزیف‌ بودن و داشتن یک شغل امن، اولی را برگزیده. 
این چارچوب سه‌بر فلزی و این زمین سبز، ص
در مقابل کودک بهانه گیر چه رفتاری باید از خود نشان دهیم؟ این سوالی است که بسیاری از والدین در جلسات مشاوره خانواده آن را مطرح می کنند. آن ها می گویند کودک دلبندی که ماه‌ها و شاید سال‌ها منتظر تولدش بوده‌ایم، امروز جانمان را به لبمان رسانده! خنده از روی لب‌هایش رفته، مدام یا در حال جیغ کشیدن و گریه کردن و یا قهر کردن و حرف نزدن است. اما به راستی چرا کودک دچار چنین بهانه ‌گیری می‌شود؟ مشاوره روانشناسی از ابعاد مختلفی به این سؤالات پرداخته
خدا، خدای بهانه ها است.مدتی است ذهنم درگیر این عبارت من درآوردی، خود ساخته است.خدا، خدای بهانه هاست.از بزرگی و کرم او همین بس که به هر بهانه ای به دنبال لطف به بندگانش است. اربابی است که هوای رعیت را خیلی خوب دارد.با کوچکترین کارها و اذکار، فاصله بندگانش را از مصائب زندگی و آتش دوزخ دور می کند. سلام دادن و جواب سلام گرفتن شاید دم دستی ترین مثال برای این عبارت است. همه ما روزانه به دهها نفر، سلام یا جواب سلام می دهیم. به ازای هر سلام، ۷۰ ثواب و به
  تیم فوتبال پرسپولیس تمرین امروز چهارشنبه را با هدایت کادر فنی جدید آغاز کرد.

بخش پرسپولیس مجله خبری ورزشی اسپورت‌استار

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، سرخپوشان تمرین نوبت صبح امروز چهارشنبه 12 تیر ماه 1398 را از ساعت 10 با هدایت گابریل کالدرون آغاز کردند.

* سرمربی جدید پرسپولیس همراه با اعضای کادر فنی از ساعت 7 صبح امروز در مجموعه شهید کاظمی حضور یافتند و برنامه‌های تیم را مورد بررسی و ارزیابی قرار دادند
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای: «کتاب، دروازه‌ای به سوی گستره‌ی دانش و معرفت است و کتاب خوب، یکی از بهترین ابزارهای کمال بشری است.» ۱۳۷۰/۱۰/۰۴نوجوان خامنه‌ای به‌مناسبت برگزاری سی و دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران و بازدید امروز رهبر انقلاب، لوح «دروازه دانش» را منتشر میکند.

بسم الله الرحمن الرحیمآقای مهربانم سلام...!مدتی می‌شود که بهانه‌های مختلف، پنجره ی روشنی را بر من بسته است...مثل همه ی اهل زمانه‌ام! آخر مردمان زمانه ی ما،به بهانه ی زندگی پر ز نور، در تاریکی سر می‌کنند...به بهانه ی چیدن گلی، به بوستان نقاشی شده ی تابلوی کاغذی چشم می‌دوزند...به بهانه ی سیرابی، سراب‌ها از پس هم می‌گذرانند...و به بهانه ی انتظارت، بر پشت دیوار غیبت تکیه می‌زنند...و...بهانه پشت بهانه...گویی کسی نیست تا برخیزد و بی‌بهانه، سنگی از ا
  مربی دروازه‌بانان تیم شهرخودرو گفت:‌ مالک باشگاه دل شیر دارد که در این شرایط بد اقتصادی هزینه می‌کند و امیدوارم که او را فراری ندهند.

بخش ورزشی مجله خبری ورزشی اسپورت‌استار

داوود فنایی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در خصوص فصل گذشته‌ای که تیم شهرخودرو پشت سر گذاشت، گفت: سال قبل که با آقای گل‌محمدی تصمیم گرفتیم به تیم شهرخودرو برویم می‌دانستیم کار سختی در انتظار ماست، اما با همه سختی‌ها کار را خیلی خوب شروع کردیم
به نام خدا
نمونه سوالاتی از درس ریاضی پنجم را"خانم اکبر" آموزگار محترم و دلسوز این کشور جهت استفاده دانش آموزان عزیز برای اشتراک گذاری در قسمت آموزشِ سایت تفسیرطاهر برایمان ارسال نمودند.

ریاضی پنجم
1_گزینه های صحیح را انتخاب کنید. الف) شکل مربع چند خط تقارن دارد؟
1_4تا2_3تا3_2تا4_یکی
ب) کدام یک از عددهای زیر، بین 0/5 و 0/6 قرار دارد.الف) 0/65ب)0/52ج)0/053د)0/051
ج) در کدام چهارضلعی، قطر ها با هم برابر نیستند؟
1)مربع2)مستطیل3)متوازی الاضلاع4)لوزی
2_ارتفاع یک درو
تعمید دهنده ، با بازوان استخوانیش که در تاریکیِ سنگین بسوی اورشلیم اشاره می‌کرد ، کنارش ایستاده بود .
- نگاه کن ، چه می‌بینی ؟
- هیچ چیز .
- هیچ چیز ؟ فراروی تو اورشلیم مقدس ، آن روسپی است . او را نمی‌بینی ؟ بر روی زانوانِ چاق رُم نشسته است و می‌خندد . [...] قلعه‌ی او چهار دروازه دارد . کنار دروازه‌ی اولی گرسنگی نشسته است ، کنار دومی ترس ، کنار سومی ستم ، و کنار چهارمی ، دروازه‌ی شمالی ، ننگ . وارد می‌شوم . از خیابان‌هایش بالا و پائین می‌روم . به س
خستگی بهانه ی جدیدی است ....
دلم کمی دوری می خواهد ،کمی رهایی....
احساساتم کور  شدند ، عقلم کر ....
صم و بکم به تغییرات دنیا می نگرم بدون آن که هیچ گونه تغییری در حالت نشستن تفکرم ایجاد شود....
زندگی مانند رودی روان می رود و من همچنان کنارش نشسته و پا در آب منتظر ....
تغییرات همت می خواهد ولی بهانه ی جدید نمی گذارد....
کمی طغیان نوجوانی می خواهم....تا همچون نوجوانی شوم که برای چیدن پازل هویت خود به هر ریسمانی چنگ میزند....
خستگی بهانه ی خوبی است ،زندگی را ما
هر روز که از اداره برمیگردم ، تنها ذوقم یرای اینه که برسم به یکس از کوچه های محل و ازش عبور کنم ، کوچه ای که هر روز چند تا یچه 7-8 ساله فوتبال بازی میکنن
نمیدونید چه لذتی دازه وقتی میبینید باهم کل کل میکندد.. دروازه بان کوچولویی که به خودش میگه بیرانوند و همیشه با کلی انگیزه از دروازه تیمش که همون در حیاط خونشون هست محافظت میکنه 
یا شاید جهانبخش کوچولویی که هر بار پنالتی میزنه دروازه بان کوچک توپش رو میگیره ، جهانبخش کوچک هم داد میزنه که قبول نی
هر روز که از اداره برمیگردم ، تنها ذوقم یرای اینه که برسم به یکس از کوچه های محل و ازش عبور کنم ، کوچه ای که هر روز چند تا یچه 7-8 ساله فوتبال بازی میکنن
نمیدونید چه لذتی دازه وقتی میبینید باهم کل کل میکندد.. دروازه بان کوچولویی که به خودش میگه بیرانوند و همیشه با کلی انگیزه از دروازه تیمش که همون در حیاط خونشون هست محافظت میکنه 
یا شاید جهانبخش کوچولویی که هر بار پنالتی میزنه دروازه بان کوچک توپش رو میگیره ، جهانبخش کوچک هم داد میزنه که قبول نی
به درد خوش آمدی، به دروازه‌ی درک. خداحافظ ای کودکی و خوش‌باشی! خداحافظ ای نمی‌آموزم و می‌ترسم از آموختن! خداحافظ ای ترس از زیستن! خداحافظ ای ترس از گناه، ترس از کارما و ترس از هر چه که بین من و زیستن حجاب است! خداحافظ ای ترس از آمیختن، ترس از زندگی! خداحافظ ای محبّت دروغین، ای نمایش رحم! 
خداحافظ ای صوفی درون، و سلام بر تو ای سالک امواج مهیب زندگی! خداحافظ ای تصاویر و عکس‌ها و ای جلوه‌های من خواب‌مانده! سلام ای واقعیت زنده! سلام ای حقیقت رخشن
شما به عنوان یک دروازه بان به تجهیزات و لوازمی نیاز دارید که برای یادگیری مهارت ها ضروری هستند.
مهارت های دروازه بانی اکثرا با حرکات سریع در محوطه دروازه و با توپ آموزش داده می شوند.
اشنایی با محوطه جریمه و تیرک ها و دروازه اولین قدم در یادگیری است.
طرز ایستادن:
زمانی که شما منتظرید تا توپی را بگیرید باید جایگیری مناسب کرده باشید تا بتوانید یک واکنش سریع انجام دهید.
اندکی رو به جلو خم شوید،وزنتان را روی دوپا تقسیم کنید.کمی زانو هارا خم کرده و
سالهای قبل وقتی در مورد انقلاب ها فکر میکردم و می‌خواندم و گاهی بحث هم میکردم
مدعی بودم در دنیا فقط میتوان یک انقلاب جدی را دید که در بررسی مولفه های یک انقلاب بتوان سربلند بیرون بیاید و به معنای واقعی کلمه انقلاب خطاب شود.
بی راه هم نمیگفتم در میان انقلاب های هیجانی و فاقد تئوری دنیا انقلاب اسلامی حرف های زیادی برای گفتن داشت.
انقلاب ها عموما نیاز به مانیفستی برای راه و مشی خود داشتند، احتیاج به جماعتی نخبگانی که هم در تصدی امور و هم تئوری پ
شما به عنوان یک دروازه بان به تجهیزات و لوازمی نیاز دارید که برای یادگیری مهارت ها ضروری هستند.مهارت های دروازه بانی اکثرا با حرکات سریع در محوطه دروازه و با توپ آموزش داده می شوند.اشنایی با محوطه جریمه و تیرک ها و دروازه اولین قدم در یادگیری است.
طرز ایستادن:
زمانی که شما منتظرید تا توپی را بگیرید باید باید جایگیری مناسب کرده باشید تا بتوانید یک واکنش سریع انجام دهید.اندکی رو به جلو خم شوید،وزنتان را روی دوپا تقسیم کنید.کمی زانو هارا خم کرد
چقدر خوب بهانه جور میکنی تا ردم کنی
خوب تر از آن که فکرش رابکنم!!!
ما چه میخواستیم و شما چه؟!
چقدر تفاوت!!!
چقدر دل های الکی خوش!!!!
خیلی وقت است که فقط انتظار میکشم
تا من هم به هر بهانه ای 
فایل های روضه ی حاج مهدی راتکرار کنم
همان ها که هربار جدیدتر میشوند
دل مرده ها را عیسا مسیح ها واجب!
چقدر دلم شبیهِ روزهایی شده
که تنها آرزویش کربلای شما بود
حتی در خواب!
هرچه می خواهی بامن کن
تنها همین اشک را نگاه دار برایم
من بی گریه بر شما دق می کنم حسین جان...
شما به عنوان یک دروازه بان به تجهیزات و لوازمی نیاز دارید که برای یادگیری مهارت ها ضروری هستند.
مهارت های دروازه بانی اکثرا با حرکات سریع در محوطه دروازه و با توپ آموزش داده می شوند.
اشنایی با محوطه جریمه و تیرک ها و دروازه اولین قدم در یادگیری است.
طرز ایستادن:
زمانی که شما منتظرید تا توپی را بگیرید باید جایگیری مناسب کرده باشید تا بتوانید یک واکنش سریع انجام دهید.
اندکی رو به جلو خم شوید،وزنتان را روی دوپا تقسیم کنید.کمی زانو هارا خم کرده و
طی یکی دو روز گذشته مذاکرات فشرده‌ای برای پیوستن علیرضا بیرانوند به باشگاه انتورپ بلژیک انجام شد و با وجود اینکه این باشگاه برای دروازه‌بان پرسپولیس، بلیت هواپیما ارسال کرده بود، اما بیرانوند راهی بلژیک نشد تا اینگونه روند انتقالش به باشگاه انتورپ وارد فاز جدیدی شود.
علیرضا بیرانوند که مدت‌هاست سودای بازی در اروپا را در سر می‌پروراند، علاقه زیادی دارد تا هرچه زودتر این انتقال انجام شود اما مشکلاتی که احتمالا در نبود او گریبان پرسپ
  دروازه‌بان تیم نفت مسجد سلیمان قرارداد خود را برای دو فصل دیگر تمدید کرد.

بخش ورزشی مجله خبری ورزشی اسپورت‌استار

به گزارش خبرگزاری فارس، حبیب فرعباسی دروازه‌بان جوان تیم نفت مسجدسلیمان قرارداد خود را با این باشگاه به مدت دو فصل دیگر تمدید کرد. 

این دروازه‌بان عملکرد خوبی فصل گذشته از خود به جای گذاشت و مهدی تارتار سرمربی جدید این تیم خواهان ادامه کار با این دروازه‌بان جوان شد. 

انتهای پیام

اردوی گل‌گهر در کرمانشاه آغاز شد
یک نفر به دروازه بان پنالتی زد و توپ به تیر دروازه برخورد کرد و  به هوا رفت. دروازه بان خوشحال شد اما وقتی از بالا به زمین امد توپ توی دروازه رفت .
یک بازیکن امد هد بزنه باکله رفت تو تیر دروازه .
تیمی گل زد یک بازیکن امد توپ را از دروازه بیرون بیاورد که پاش تو تور گیر کرد و کله پا شد.
بازیکنی دروازه خالی را زد اوت . 
بازیکنی توپ را از درون دروازه برداشت از حول خورد به بازیکن حریف

امید وارم خنده باران شده باشید

ابو بصیرگوید شنیدم حضرت صادق ع میفرمود هرکه از یاران ما که یکی از برادران دینیش در کاری ارز او کمک ویاری بخواهد وتا انجا که میتواند در ان کوشش نکند بخدا و رسولش ومومنین خیانت کرده ابو بصیرگوید بحضرت عرض کردم مفصودشما از مومنین چیست فرمود از امیرالمومنین ع تا اخر انان شرح مجلسی ره گوید محتمل است مقصود از مومنین ایمه علیم السلام باشد زیرا مومنبن حقیقی انهایند چنانچه در روایات مومنین بانان تعفسیر شده است و. محتمل است شامل سایربن نیز گردد 
  مربی دروازه بان های تیم المپیک می گوید برگزاری تمرینات این تیم در روزهای پایانی بدون حضور دروازه بان پیش از این مشخص بوده و اتفاق غیر منتظره ای به شمار نمی رفت.
بخش ورزشی مجله خبری ورزشی اسپورت استار

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال ، محمد حبیبی با بیان این موضوع در خصوص آخرین شرایط دروازه بان های تیم ملی امید گفت: ما از ابتدای کار تا امروز تلاش کردیم بهترین نفرات را انتخاب کنیم و مورد آزمایش قرار دهیم و درواز
للیمَّ افْتَحْ لی فیهِ أَبْوابَ الْجِنانِ وَأَغْلِقْ عَنّى فیهِ أَبْـوابَ النّـیران
و به شما پاداش قرآن یا پاداش صالحان در مؤمنان داده می شود.
بهشت “عقل” است ، نه “انکار”
بهشت زندگی پرهیزکاران و سفیدهاست.
قیمت بهشت ​​”کارهای عدالت” است.
درهای بهشت ​​از طریق “خداپرستی” ، “سرقت” ، “اطاعت” و “عدالت” برای بشر باز است.
اگر در دعای امروز از خدا خواسته شده است که دروازه های بهشت ​​را باز کند ، ما نیز باید به بهشت ​​را آماده کنیم. ورود
۱-قاطعیت:هر لحظه منتظر توپ و حمله ای باشد
۲-چابکی:برای دفاع از دروازه باید زمین بخورد،بپرد و انعطاف داشته باشد
۳-جرات و شجاعت: باید شجاعت پریدن و شیرجه زدن بین آن همه بازیکن را داشته باشد
۴-خونسردی:خونسرد و متمرکز روی بازی پس از یک کوقعیت خطرناک یا اشتباه
۵-ارتباط خوب:باید ارتباط خوب و محکمی با اعضای تیم داشته و به دستورات تیمی سرمربی عمل کند
۶-تجربه و مهارت:باید در مقابله با موقعیت های مختلف تجربه و در تمرینات مهارت های خود را افزایش دهد
۷-اس
دانلود فیلم At Eternity's Gate  2018  بر دروازه ابدیت 
دانلود فیلم بر دروازه ابدیت محصول 2018

نام اثر: At Eternity's Gate  2018 بر دروازه ابدیت 
نوع اثر: فیلم سینمایی
ژانر: درام، بیوگرافی
مدت زمان: ۱ ساعت و ۵۱ دقیقه
سال تولید: ۲۰۱۸
زبان: انگلیسی
محصول: آمریکا
کارگردان: Julian Schnabel
نویسنده / نویسندگان فیلمنامه: Jean-Claude Carrière, Julian Schnabel
بازیگران اصلی (ستارگان فیلم): Willem Dafoe, Rupert Friend, Oscar Isaac
امتیاز منتقدین: ۷۸ از ۱۰۰
ادامه مطلب
بحثی که امروزه به‌عنوان حجاب اختیاری مطرح است و برخی از سلبریتی ها و منورالفکرهای غرب‌زده از آن دم می‌زنند و رسانه‌های خارجی هم به آن دامن می‌زنند، بهانه‌ای بیش نیست و درواقع آن‌ها به دنبال برهنگی و بی‌بندوباری هستند. چرا که در کشور ما و در مسئله حجاب اجبار به معنای واقعی وجود ندارد […]
نوشته حجاب اختیاری بهانه است، آنان به دنبال برهنگی هستند! اولین بار در گناه شناسی. پدیدار شد.
و سکنت الی قدیم ذکرک لی و منک علی...

خدایا جهنم بردن من کاری نداره... بهانه برای جهنم بردن من خیلی زیاده....
اگر مردی بهانه برای بهشت بردن م پیدا کن....

+
خدایا روی تک تک اون لحظه هایی که قدرتش رو داشتی آبروم رو ببری و نبردی حساب کردم... روی همه لحظه هایی که می تونستی سیلی بزنی و نزدی ... روی همه آغوش هایی که به هر بهانه ای به رویم باز کردی ...
تماشای کشور عجایب می تواند یکی از بهترین و خاطره انگیزترین سفر عمر هر کسی باشد هرچند که تعداد بسیار زیادی از مردم ممکن است که نسبت به این کشور دیدگاه خیلی خوبی نداشته باشند.
هندوستان کشوری است که در کنار مردم شاد و خونگرم و جاذبه های طبیعی خود کلی بناهای عظیم با معماری های متنوع در دل خود دارد که هرکدام از فرهنگ ها و نماد های گوناگون این کشور است.
یکی از بناهایی که ارزش این را دارد که به خاطرش بلیط هواپیما دهلی خرید و به آن جا رفت دروازه هند م
دوست داشتم دوست دارم چرا باهام این کارارو کردی ....

چرا عادتم دادی الان اینجوری شدی ‌‌‌‌‌.....

باورم نمیشه عذاب این روزا واقعیه . من با عشق تو دارم لحظه هامو میسازم تو با حرفات دل منو اتیش میزنی . 
اخه این همه کینه چرا تمومی نداری. این چجور کینه ایه. این کینه نیست . این بهانه است. یه بهانه  زیر پوستِ یه کینه ساختگیِ . 

سوئیت مبله تهران در نزدیکی مترو دروازه دولت قرار دارد.متراژ این آپارتمان مبله 20متر و فاقداتاق خواب می باشد.در سالن این منزل مبله تهران وسایل خواب (رختخواب) قرار دارد.از دیگر امکانات این سوییت مبله روزانه تهران می توان به مبلمان،تلویزیون ،آشپزخانه مجهز به سیستم پخت و پز،اجاق گاز،یخچال،ظروف آشپزخانه اشاره کرد. این آپارتمان مبله در تهران درطبقه سوم ساختمان فاقد آسانسور قرار دارد

رفتی و یک بهانه برای تو جور شدغوغای بی کرانه برای تو جور شدتو پشت پا زدی به همه خاطرات تایک خود زنی عاشقانه برای تو جور شدهی پشت هم  به پشت که شلاق می زنیجلاد من بیا که تازیانه برای تو جور شد(از هرچه بگذری سخن دوست خوشتر است)شعر وسماع ورقص و ترانه برای تو جور شدناظم به  کنج عزلت خود می نشین  که بازیک حس شاعرانه برای تو جور شد
روزنامه توتو اسپورت در شماره امروز صبح تیتر یک و سرمقاله خود را به گلر تیم فوتبال پرسپولیس اختصاص داده و از پیشنهاد تیم تورینو به او پرده برداشته است.گزارش توتواسپورت، از درخشش بیرانوند در جام جهانی آغاز می شود و اوجی که این دروازه بان بلندقامت را تبدیل به یکی از ستارگان فوتبال آسیا کرد. او بعد از مهار پنالتی رونالدو و نمایش عالی در جام جهانی به پرسپولیس بازگشته واز پایه های قهرمانی دیگر پرسپولیس بوده است.فضا برای بیرانوند در پرسپولیس تنگ
لک چایلرت، موسس بنیاد "نجات فیل‌ها" به ‌بی‌بی‌سی گفته است: "اگر برای امن نگه داشتن فیل‌ها اقدامات حمایتی صورت نگیرد، این حیوانات که بعضی از آنها هم حامله هستند؛ یا از گرسنگی خواهند مرد یا در خیابان باید گدایی (غذا) کنند."
به گفته او: "راه‌های جایگزین دیگر این است که بعضی از این حیوانات به باغ وحش‍ها فروخته شوند و یا در حمل غیرقانونی کنده درختان از آنها استفاده شود که بر اساس قانون از سال ۱۹۸۹ استفاده فیل‌ها به این منظور منع شده."
کری مک کره
تو برای من شبیه ادبیات بودی. 
معشوقی که بی‌دلیل و بی‌بهانه رها کردم. رها کردن بی‌دلیل وجه اشتراکتان بود. آن‌قدر آرام اتفاق افتاد که حتی درست به خاطر نمی‌آورم چطور و چه زمانی به انتهای مسیر خود رسید و آن‌قدر بی‌دلیل که هنوز بعد از تمام روزها و ماه‌ها دلم نمی‌خواهد از خودم بپرسم که چرا. 

- پیاده رفتن قسمتی از مسیرم که به ناچار از کوچه‌ی قدیمی‌تان گذشت وقتی که تمام مدت باران می‌بارید، بهانه نوشتن این جملات بی‌معنا..
فتحی بیرانوند با اشاره به خطرها و آسیب هایی که از سوی متخلفان و افراد سودجو متوجه محیط بانان شده و مورد تیراندازی قرار می گیرند، تاکید کرد: استفاده ازاین جلیقه های ضد گلوله باعث حفاظت بیشتر از جان حافظان طبیعت در مقابل متخلفان خواهد شد.

به گزارش ایرنا مهرداد فتحی بیرانوند روز دوشنبه اظهار داشت: اکنون ۱۰۵ محیط بان در راستای حفظ و حراست تنوع زیستی این استان مشغول خدمت هستند که نسبت به استاندارد و ظرفیت استان این تعداد بسیارمحدود است.
ادام
زن سینی چای را بهانه کرد و کنار مرد نشست ، مرد اخبار را بهانه کرد و از زن فاصله گرفت . زن نزدیک شد و آرام دست مرد را گرفت ، مرد بی حوصله دست از دست زن کشید . زن حرف زد ، مرد سکوت کرد . زن خندید ، مرد سرد بود . زن مادر شد ، مرد عاشق . زن تنها شد ، مرد نفهمید . زن پیر شد در آینه ، مرد نبود .  زن رفت ، مرد سرش را بر گرداند ، تنها مانده بود میان یک قبرستان بزرگ ، و عکس زن که به او لبخند می زد‌ . مرد گریه کرد ، دیر شده بود ؛ زن خندید ، تنهایی تمام شد . مرد فریاد زد
 ❆ بهانه:نارنگی بهانه استبوی عشق می‌دهنددستان توپوست بگیر این فاصله ها رامن به فصل فصل آغوش تو محتاجم. ❆ مرهم:تمامِ خیابان های شهر را هم که قدم بزنم،باز به بازوان تو محتاجم...به آغوشت،که دردم را تسکین می‌دهد!مرا بی تو بودن راهیچ کاری نیست! ❆ راه:کدامین راهتو را به کلبهٔ قلبم می رساند؟ من، کلبه ای متروکم منتظر آمدنتاز پای در آورده مراانتظار. #سعید_فلاحی (زانا کوردستانی)#شعر_کوتاه┏━━━━━━━━━━•┓@ZanaKORDistani63@mikhanehkolop3https://www.instagram.com/zanakordis
زمین مسابقات
زمین فوتبال سطح بازی فوتبال است، اندازه‌ها و جزئیات آن در قانون شماره ۱ بازی فوتبال آمده‌است.

با توجه به اینکه مقررات فوتبال در انگلستان شکل گرفته‌است، اندازه زمین فوتبال هم در واحدهای امپریال بیان شده‌است و در
قوانین مسابقه نیز معادل‌های متریک آن نیامده است، استفاده از واحدهای اندازه‌گیری به‌طور سنتی حتی در خارج از بریتانیا نیز
مرسوم است.
یک زمین استاندارد فوتبال بزرگسالان برای مسابقات بین‌المللی می‌بایست ۱۱۰
خدایا!
در روزگارِ بی شهادتی 
دلم شهـــــادت می‌خواهد...
مُردن را همه بلدند...!
اما ...
شهادت را به بها دهند ... نه بهانه ...
شهادت اجر کسانی است که ...
#اَللّهُمَّ‌ارْزُقْنا‌تَوْفِیقَ‌الشَّهادَةِ‌فِی‌سَبِیلِکَ
#التماس_دعای_عاقبت_بخیری
#التماس_دعای_شهادت
شهید راه نابودی اسرائیل
شهید محمد مهدی لطفی نیاسر
خدایا!
در روزگارِ بی شهادتی 
دلم شهـــــادت می‌خواهد...
مُردن را همه بلدند...!
اما ...
شهادت را به بها دهند ... نه بهانه ...
شهادت اجر کسانی است که ...
#اَللّهُمَّ‌ارْزُقْنا‌تَوْفِیقَ‌الشَّهادَةِ‌فِی‌سَبِیلِکَ
#التماس_دعای_عاقبت_بخیری
#التماس_دعای_شهادت
شهید محمد مهدی لطفی نیاسر
شهید راه نابودی اسرائیل
گر به الله الصمد دل بسته ئی  از حد اسباب بیرون جسته ئی
بندهٔ حق بندهٔ اسباب نیست.  زندگانی گردش دولاب نیست
مسلم استی بی نیاز از غیر شو.  اهل عالم را سراپا خیر شو
پیش منعم شکوهٔ گردون مکن.   دست خویش از آستین بیرون مکن
چون علی در ساز بانان شعیر   گردن مرحب شکن خیبر بگیر
منت از اهل کرم بردن چرا.   نشتر لا و نعم خوردن چرا
رزق خود را از کف دونان مگیر.  یوسف استی خویش را ارزان مگیر
گرچه باشی مور و هم بی بال و پر.  حاجتی پیش سلیمانی مبر
راه دشوار است سام
بِرْنْت لنو (انگلیسی: Bernd Leno؛ زادهٔ ۴ مارس ۱۹۹۲) یک بازیکن فوتبال اهل آلمان و دروازه‌بان آرسنال در لیگ برتر است.
او هنگام بازی در مقابل باشگاه فوتبال چلسی در لیگ قهرمانان اروپا در فصل ۱۲–۲۰۱۱، جوانترین دروازه‌بان تاریخ این مسابقات شد.

لنو در جام کنفدراسیون‌ها نیز حضور داشت اما پس از خوردن ۲ گل در اولین بازی آلمان در این رقابت‌ها ترکیب اصلی را تا آخر از دست داد.

در بند ششم و هفتم وظایف شورای عالی مجازی آمده است: «اهتمام ویژه به سالم سازی و حفظ امنیت همه جانبه فضای مجازی کشور و نیز حفظ حریم خصوصی آحاد جامعه و مقابله مؤثر با نفوذ و دست اندازی بیگانگان در این عرصه... ترویج هنجارها، ارزش ها و سبک زندگی اسلامی ایرانی و ممانعت از رخنه ها و آسیب های فرهنگی و اجتماعی در این عرصه و مقابله مؤثر با تهاجم همه جانبه فرهنگی و نیز ارتقای فرهنگ کاربری و سواد فضای مجازی جامعه.»

ادامه مطلب
مودب باشید
خوب حرف بزنید
دقیق گوش کنید
خوب مشاهده کنید
اهل مشورت باشید
گناه را ترک کنید
عبادات خاشعانه ومتواضعانه داشته باشید
عشق به کار داشته باشید
روحیات خودرا بشناسید.
بی بهانه بخندید
بی بهانه ببخشید
با صمیمیت برخورد کنید
خیرخواه وعاشق مردم باشید.
استدلالی باشید
رقابت وحسادت نکنید
تمام این کارهارا فقط برای خدا انجام دهید
مفهومی به نام «آلودگی اطلاعاتی» یا (information pollution) یکی دیگر از چالش‌هایی است که جوامع در عصر ارتباطات با آن درگیرند. این مسئله از آنجا آغاز می‌شود که اطلاعات به وفور و بیش از حد نیاز دنیای پیرامون ما را احاطه کرده و سبب شده است که نتوانیم اطلاعات مفید و مورد نیاز خود را از اطلاعات زائد و نادرست باز شناخته و تحت فشار تکنیک‌های انتقال و القاء پیام، به مصرف کننده‌ صرف داده‌های سرازیر شده از خروجی رسانه‌ها تبدیل شویم.  
رسانه‌ها روزانه میلیون
هیچ کس برای من نبود و نموند. هر کسی تا خودش خواست بود و موند. چون خودش خواست بود و موند. من این وسط یه بهانه بودم و این بودن و موندن موقت هم چیزی بود برا بریدن بهانه های من. 
دیگه هیچ کس رو راه نمیدم. هیچ کس رو... 
قلبم از شدت غصه درد میکنه. خیلی دل خونم. خیلی از همه آدما ناراحتم. همه ی همشون. بدون استثناء... 
حالم بده و اینجا موقتا تعطیله. این موقتا شاید یه ساعت بشه شاید یک سال شاید یک عمر...
+ دلم برای دلم میسوزه... :(
خلاصه داستان:
۱۰سال پیش،بعد از ظهور “دروازه” که دنیای هیولاها رو به دنیای واقعی متصل میکرد،بعضی از آدمای معمولی قدرت هایی دریافت کردن که مناسب شکار هیولاهای داخل دروازه بود.این افراد با نام “شکارچیان”شناخته شدن.هرچند،همه شکارچی ها اونقدرها هم قوی نیستن.اسم من سانگ جین-وو و یه شکارچی رتبه ای هستم.من جز او دسته از آدمام که حتی تو آسونترین دانجن ها هم با مرگ دست و پنجه نرم میکنه،”ضعیفترین شکارچی دنیا”.بدون داشتن هیچ مهارتی ،به زود با جنگی
دل به شکل غریبی در تنگنای حوادث دست و پا می زند .از تو چه پنهان حال و هوای دل  مثال ابر تیره است . گرفته و در بند کشیده  .نکند تردید  به رگ و پی زده است .    آفت  تردید ، وقتی به بافت افکارت رسوخ می کند، بند بند وجودت را می سوزاند . از یک طرف تصویر یک لبخند، از فرسنگ ها فاصله سو سو می زند و از سوی دیگر تردیدِ بود و نبود ی که جزء اثباتِ نیستی نبود . 
اکنون دل برای بودنش برای پذیرفتنش ، بهانه می خواهد .شوق زیستن کجاست ؟ 
چشم ها وقتی به دنبال یک نگاه می
و در سال ۲۰۰۹ به تیم اصلی مونشن گلادباخ راه یافت و پس از چهار فصل و انجام ۱۰۸ بازی در بروسیا مونشن‌گلادباخ در بوندسلیگای آلمان با قراردادی ۱۲ میلیون یورویی به بارسلونا پیوست. وی همچنین اولین جام باشگاهی خود را در اروپا همراه بارسلونا در فصل ۲۰۱۴–۲۰۱۵ با قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا که به عنوان دروازه‌بان ثابت در این لیگ حضور داشت به دست آورد. تراشتگن در فصل 2018-2019 توسط فرانس به عنوان بهترین دوازه بان آلمانی و بهترین دروازه بان شاغل در
درست وسط مکالمه ای که با دوستم داشتم 
و می گفتم که من برای پیاده روی  دوست دارم یکسره برم و همون مسیر رو برگردم
نه اینکه تو پارک هی چند دور بزنم یه مسیری رو. اصلا به خاطر همینه که چند وقتی
بی بهانه و با بهانه دوست دارم برم جاده سلامتی توچال، ذهنم من رو نگه داشت رو 
حرفی که زدم.
ترس از تکرار در من من رو از همه ی پارک های اطراف خونه تا جاده سلامتی وامی رهاند.
تکرارگریزی انرژی بیشتر از اونی که باید، ازم نگیره؟!!!

تیم فوتبال بانوان وچان کردستان در نیمه اول با پیروزی یک بر صفر پیش است تا دروازه این تیم بیش از ۹۳۵ دقیقه بسته بماند.
بخش ورزش بانوان مجله خبری ورزشی اسپورت‌استار

به گزارش خبرگزاری فارس، پیام نیازمند دروازه‌بان تیم فوتبال سپاهان در لیگ امسال موفق شد به مدت 935 دقیقه دروازه خود را بسته نگه دارد. دروازه وی در دیدار با پارس جنوبی از روی نقطه پنالتی بالاخره باز شد و این گلر نتوانست رکورد بسته نگه داشتن دروازه خود را بیش از این افزایش دهد.
در
تب فشار اقتصادی آن قدر بالا رفته بود که طبیعت آستین‌هایش را بالا زد و با سیل مردمان سرزمینم را پاشویه کرد. طبیعیست که طبیعت قانون بقای درد را نفهمد، هم‌چنان که ما قانون بقای نفهمی در میان حاکمان را نمی‌فهمیم. اگر ادعا کنند تمام آن‌چه سیل با خود برده‌‌است بر‌خواهیم‌گرداند با اشک‌های ریخته شده به سیلاب‌ها چه می‌کنند؟ با عصاهای ازکار‌افتاده‌ی موسی و نیل‌ها چه می‌کنند؟ با دروازه‌ای که قرآن و کاسه‌های آبِ پشت‌سر هم نگه‌دار مسافرانش
۴-خونسردی:خونسرد و متمرکز روی بازی پس از یک کوقعیت خطرناک یا اشتباه
۵-ارتباط خوب:باید ارتباط خوب و محکمی با اعضای تیم داشته و به دستورات تیمی سرمربی عمل کند
۶-تجربه و مهارت:باید در مقابله با موقعیت های مختلف تجربه و در تمرینات مهارت های خود را افزایش دهد
۷-اس
به آمریکای مرکزی میرسم و به #پاناما، که در واقع دروازه بین آمریکای مرکزی و جنوبی، و البته دروازه‌ی اقیانوس اطلس به اقیانوس آرامه!راستش بودن در شهر شلوغ اینجوری، هدف این سفرم نبوده و نیست و من در واقع میخوام یک ماه در آمریکای مرکزی سفر برم که مغزم از شلوغی زندگی روزمره، توریسم و فم‌تریپ و کار و خونه و... آروم بگیره و بتونم مرتب‌تر برنامه‌های زندگی رو بچینم. و احتمالا بعد از این دو روز در پاناما سیتی میرم که طبیعت بمونم و تا جایی که بتونم هر رو
۴-خونسردی:خونسرد و متمرکز روی بازی پس از یک موقعیت خطرناک یا اشتباه
۷-اس
۴-خونسردی:خونسرد و متمرکز روی بازی پس از یک موقعیت خطرناک یا اشتباه
۷-اس
به تکنیکهایی که بنگاه های خبری برای انتخاب، تنظیم و چینش خبرها استفاده می کنند «دروازه بانی خبر» گفته می شود. برخی از مهمترین این تکنیکها عبارت است از:*اولویت‌دهی: پرداختن به خبرها در اولویت مورد نظر دروازه‌بانان.*برجسته سازی: پرداختن به یک خبر با حجمی بالا به نحوی که آن خبر در میان سایر اخبار خودنمایی بیشتری کند.*سانسور: عدم پرداختن به خبرهایی خاص به اقتضای مصلحت سنجیده شده در رسانه.*کلیشه‌سازی: پرداختن به خبرها در یک فرآیند تکرار شونده و

ولنتاین بهانه ای ست برای کسانی که دنیایشان خالی از شاملو و فروغ است
  نه برای من که هر روز خدا بهانه می تراشم تا از حادثه ی چشمانت شعر بگویم
  نه برای من که مُهر دوست داشتن ات درتمام صفحات تقویم ام حک شده است

علی سلطانی
عاطفه طیّه (مصاحبه کننده) این بیت ه ا سایه (هوشنگ ابتهاج) را می خواند :
من اندُه خویش را ندانم
این گریۀ بی بهانه از تست
استاد گریۀ بی بهانه چه حالیه؟
ه ا سایه ( سکوتی عمیق می کند...) یه وقتهایی هست که آدم نمی دونه چه مرگشه واقعا. خیلی چیز عجیب و غریبیه . یه زمانی شما علت مشخصی برای گریه دارین ؛ از یکی جدا افتادین، مصیبتی بهتون رو کرده، ولی یه وقتی شما ظاهرا چیزتون نیست ولی در واقع هست ولی شما نمی دونین چیه. گریۀ بی بهانه ایم حالت گمیه که آدم گاهی وقته
برای تمام شب‌ها.
این را دیشب توی نوشته‌هام نوشتم و زیرش همه چیز خالی ماند. دیدی بعضی بغض‌ها چنان در گلویت می‌ماند که هیچ حرفی را نمی‌توانی بزنی و این‌ همه‌ هم نداشتنت را بهانه می‌آوری؟ این من بودم و این چند روز.
در این میان، یخ زده و منتظر و پاییز زده به تمام این چند روز فکر می‌کنم و به لحظه‌هایی که پاییز بودند و گذاشتم محو شوند. این گذاشتن چه‌قدر ملال‌انگیز است. فراموش کردن. فراموش. بهانه کردن. بهانه.
لحظه‌‌هایی‌ش یادم ههستست. دستت. نق
آسمان وعده رنگین کمان داد اما امروز بعدازظهر که زمان وفا به وعده رسیده، نباریدن ابرهای سیاه را بهانه می کند! پنجره چند روز پیش زمزمه کرد برایم اگر مقابلش به ایستم خواهم یافت دوست های زیادی اما چند روز از وعده اش می گذرد، با لبخند نگاه نمی کنم بهانه می کند! مدام وعده و سپس بهانه، خسته کننده است...
خسته ام از انتظار های که در پایان نرسیدن است. خسته ام از امیدهای که در آخر سقوط است. پس تصمیم را گرفتم. یک شب که خورشید در حال بلعیدن تاریکی بود. کیفی که
دیدار تیم‌های فوتبال پرسپولیس و نفت مسجد سلیمان از ساعت 16:15 در ورزشگاه آزادی و در حضور حدود 10 هزار تماشاگر برگزار شد که این مسابقه در پایان به سود شاگردان مهدی تارتار به پایان رسید. نفت مسجد سلیمان در این مسابقه با برنامه ریزی روی ضد حملات چند موقعیت را توسط الجبوری از دست داد اما روی یک ضربه کرنر دروازه پرسپولیس را باز کرد تا 3 امتیاز شیرین از شاگردان کالدرون بگیرد.
مهدی تارتار که پیش از این اعلام کرده بود آرزویش با تیمش شکست دادن پرسپولیس ا
سلام   حدود یک سال و خورده ای میشه که دیگه مطلبی ننوشته ام، تو طول این مدت چندین بار به وبلاگ سرزدم و قصد نوشتن کردم، اما دستِ دلم به هیچ وجه به نوشتن نمی رفت. تو همین ماه فروردینی چندین بار با خودم کلنجار رفتم که شروع کنم به نوشتن ... اما باز هی بهانه ی اتمام کارهای عقب افتاده، توی ذهنم باعث پس  زدن این هدف می شد. خلاصه امروز صبح، صبح هفتمین روز ماه رمضون خیلی اتفاقی نشستم پشت میز و میخوام شروع کنم به نوشتن.
شاید خیلی با من آشنا نباشین و ندونین م
        زن سینی چای را بهانه کرد و کنار مرد نشست ، مرد اخبار را بهانه کرد و از زن فاصله گرفت . زن نزدیک شد و آرام دست مرد را گرفت ، مرد بی حوصله دست از دست زن کشید . زن حرف زد ، مرد سکوت کرد . زن خندید ، مرد سرد بود . زن مادر شد ، مرد عاشق . زن تنها شد ، مرد نفهمید . زن پیر شد در آینه ، مرد نبود .  زن رفت ، مرد سرش را بر گرداند ، تنها مانده بود میان یک قبرستان بزرگ ، و عکس زن که به او لبخند می زد‌ . مرد گریه کرد ، دیر شده بود ؛ زن خندید ، تنهایی تمام شد . مرد فر
یکی از عوامل یا بهانه‌های بی‌حجابی بانوان علاقه آن‌ها به شیک بودن است؛ و به این بهانه آرایش‌های زننده و محرک می‌کنند و هرگونه لباس نامناسبی را بر تن می‌نمایند درحالی‌که شیک‌پوشی باید در چارچوب قوانین و ضوابط شرع و عقل باشد چون بسیاری از به‌اصطلاح شیک بودن‌ها بسترساز ارتکاب گناه از جانب دیگران است […]
نوشته رابطه تمایل به شیک بودن و بی‌حجابی اولین بار در گناه شناسی. پدیدار شد.
خلاصه ای از داستان : فیلم در ژانر معنی گرا و علوم خفیه است «دین کوروسو» (جانی دپ) دلال کتابهای کمیاب است و با
تهیه این گونه کتابها برای کلکسیونرهای ثروتمند روزگار میگذراند. یک
میلیونر نیویورکی به نام «بوریس بالکان» (لانگلا) از او می خواهد دو نسخه
دیگر از کتاب «دروازه نهم به قلمرو پادشاهی سایه ها» را که یکی در پرتغال و
دیگری در فرانسه است، بیابد. در افسانه ها آمده که این کتاب با همدستی
شیطان نوشته شده و به همین دلیل نویسنده اش زنده زنده در آت
به گزارش خبرنگار سرویس ورزشی باشگاه خبرنگاران؛
 بازی "فوتبال" ورزشی است تیمی که در آن دو گروه یازده نفره در مقابل هم بازی می‌کنند و اغلب آن را پرطرفدارترین ورزش جهان می‌دانند، این ورزش در زمینی مستطیل شکل با پوشش چمن یا چمن مصنوعی انجام می‌گیرد که در انتهای عرضی دو ضلع آن دو دروازه قرار داده شده‌است. هدف وارد کردن توپ به دروازهٔ حریف است. دروازه بان تنها کسی است که در این بازی حق دارد از دست‌ها و بازوهای خود برای گرفتن و مهار توپ استفاده ک
ابو بصیر گوید راجع به همین ایه سوره تحریم ایه 8 معنای  ان چیست  فرمود ان گناهی. استکه هر که در ان باز نکردد  عرضکردم کدامیک از ما هست که باز نگرد د عرضکردم  کدامیک از ما هست که باز نکردد فرمود ای ابامحمد همانا خداوند  از میان بنگانشدوست دارد انکس راکه در فتنه گناه واقع شود وبییارتوبه کند. ابن ابی عمیر از برخی از اصحاب  در حدیثی مرفوع که سندش بمعصوم رسد حدیت کردهکه فرمود خدای عزوجل بتوبه کنندگان سه خصلت داده استکه اگر یکیار انهارا بتمامی اهل ا
در
گذشته؛ مردم برای در امان ماندن از هجوم غارتگران و دشمنان، اقدام به احداث حصار،
قلعه، برج، دروازه و خندق در اطراف شهر می کردند و در تمدن شهرنشینی قدیم بسیار
اهمیت داشته که یزد هم از این امر مستثنی نبوده است. شاید قدیمیان همان گونه که برای خانه خود حریم
قائل بوده اند، ساخت این حریم را برای شهر و دیار خویش نیز ضروری می دانستند. برج و باروهای یزد قدمتی بس طولانی دارند که به دوران دیلمیان و
اتابکان می رسند و در خیابان های سید گل سرخ ، محلات مالم
از صبح سرپا بودم و مشغول پذیرایی.بعدظهر ولی بین موندن توی جمع و اونهمه شلوغی و سروصدا و برگشتن به خونه ی امن و آروم خودمون، دومی رو انتخاب کردم.هوا ابری و دلگیر بود واز اون موقع که برگشتیم بغض گلوم رو گرفته و رها نمیکنه.و دختر کوچولویی که دم به دیقه یه بهانه پیدا میکنه برای نق زدن و گریه و خواهری که از هیچ کوششی فروگذار نمیکنه در دادن بهانه به دستش.البته جفتشون خسته ان و میخوام اگه بشه کارهاشون رو انجام بدن و ساعت هشت بخوابن که منم بتونم فیلمی
نمیتونم بگم کلا بد بود. ولى میتونم بگم کلا خوب بود. تاحالا هیچوقت تو زندگیم انقدر خواسته نشده بودم. و هیچوقت انقدر بهم محبت نشده بود. ولى من یه ترسوعم. از اینکه منم انقدر دوستش داشته باشم و بعد مجبور شم از دستش بدم منو میترسوند. دنبال بهانه بودم. و بهترین بهانه رو هم گیر اوردم. دلم براش تنگ شده و دلشوره دارم. ادم بدى هستم و خودم اینو خوب میدونم. سیگار ندارم و تپش قلب و اضطراب هرلحظه بیشتر بهم فشار وارد میکنن. حالم خوب نیست و تنهام. من دیگه نمیتونس
چندسال
پیش بعد
از "دروازه" که دنیای انسان ها رو به دنیای هیولاها متصل کرد برخی از
مردم عادی قدرت شکار هیولاها را در دروازه پیدا کردند. اونا به عنوان
"شکارچیان" شناخته می شدند ، اما همه شکارچیان قدرتمند نبودند. اسم من
سونگ جین یک شکارچی درجه E
هستم. من خیلی " ضعیفم" من باید خطرات زیادی رو در زندگی به جون بخرم.
من هیچ مهارتی ندارم و به سختی پول مورد نیازم رو به دست میارم ، مبارزه در دروازه
های سطح پایین... این شرایط ادامه داشت تا زمانی که من یک قدرت جد
بارسلونا امشب موفق شد در دیداری یک طرفه لگانس را با نتیجه ۵-۰ شکست دهد و به مرحله بعدی رقابت های کوپا دل ری صعود کند.

به گزارش "ورزش سه"، بارسلونا بعد از شکست ابتدای هفته در رقابت‌های لالیگا مقابل والنسیا، امشب در چارچوب جام حذفی اسپانیا به مصاف لگانس رفت و در نهایت موفق شد با نتیجه ۵-۰ حریف خود را شکست دهد و به مرحله بعدی رقابت ها صعود کند.

تنها چهار دقیقه از زمان بازی گذشته بود که لیونل مسی با یک پاس در عمق عالی نلسون سمدو را از سمت راست صاح
سیستم های ایکس ری را که در بخش قبل به طور کلی توضیح دادیم می توان در حوزه سیستم های ایکس ری نفر رو بسط داد.
در واقع کنترل بازرسی با استفاده از دستگاه های ایکس ری تنها منتهی به بازرسی وسایل , کالا ها و یا خودرو ها نمی شود و گاهی لازم است تا برای حفظ امنیت یک مکان خاص , افراد نیز تحت بازرسی ایکس ری قرار بگیرند .
بدین منظور شرکت نوین سازان پاسارگاد (نمایندگی انحصاری شرکت حافظان حریم سپاهان در سراسر کشور) در زمینه تولید , واردات , فروش و همچنین نصب سیس
ما همیشه و همواره برای کمبود ها و کم کاری هامون دنبال بهانه هستیم .کارهایی که باید خودمون انجام بدیم ولی بخاطر راحت طلبی ازشون سرباز میزنیم،و چه بهانه بهتر از این!طلاق والدینمون!اینکه اگر اونا جدا نمیشدن وضعمون این نبود و هرتوجیه شبیه به این....
بهتره از همینجا بگم مطمئن باشید اگر خانواده هاتون از هم پاشیده نمیشد شما یه بهانه دیگه داشتید برای کم کاری های خودتون پس بهتره واقع بینانه به زندگی نگاه کنید !
اینکه تنها ادمی که میتونه کمکتون کنه و ک
حقیقتا اینکه بعضی با آتش زدن و خراب کردن اماکن و اموال عمومی اغتشاش می کنند نه تنها سودی برایشان ندارد بلکه دودش به چشم خود آنها خواهد رفت. وقتی بانک ها و پمپ بنزین ها را می سوزانند به خودشان ضرر می زنند. البته می توان حدس زد که این کار ها کار مردم عادی نیست. وقتی اموال خودشان در این بانک هاست چگونه بانک ها را نابود کنند ؟ مشخصا این ها از ضد انقلاب ها و منافقینی هستند که با خط گرفتن از دشمن و با آموزش آنها در این کشور آشوب می کنند. در حقیقت دشمن به
حقیقتا اینکه بعضی با آتش زدن و خراب کردن اماکن و اموال عمومی اغتشاش می کنند نه تنها سودی برایشان ندارد بلکه دودش به چشم خود آنها خواهد رفت. وقتی بانک ها و پمپ بنزین ها را می سوزانند به خودشان ضرر می زنند. البته می توان حدس زد که این کار ها کار مردم عادی نیست. وقتی اموال خودشان در این بانک هاست چگونه بانک ها را نابود کنند ؟ مشخصا این ها از ضد انقلاب ها و منافقینی هستند که با خط گرفتن از دشمن و با آموزش آنها در این کشور آشوب می کنند. در حقیقت دشمن به
پازل سه بعدی چوبی سردر باغ ملی
پازل سه بعدی چوبی سردر باغ ملی یک مدل شبیه سازی شده از بنای سردر باغ ملی می باشد. این بنا یکی از نقاط دیدنی و گردشگری در تهران محسوب می شود. این محصول توسط تولیدکنندگان خوش ذوق ایرانی به منظور تقویت هویت فرهنگی در کودکان و نوجوانان و همچنین معرفى اماکن تاریخى و فرهنگ و تمدن این مرز و بوم به جهانیان و در نهایت جذب گردشگر تولید و به بازار عرضه شده است. این پازل سه بعدی شامل 131 قطعه چوبی می باشد و با وزن 1750 گرم و در ابع
هیچ دانی چیست میراث شهان؟کار دل، راه میان، پیکار جان
کیست عاشق؟ جنگجوی عشق‌ورزتحفه‌ی دل وقف باید در جهان
تیز کن شمشیر و دیو عقل کشپاک کن از خویش عقل و کار دان
ذات حق در جان بسی پیچیده شدباز کن از سر حجاب و تیز ران
شعله شو ای سالک راه خداپیچ و تابان می‌رو در راه خوشان
عاشقا آغوش بگشا، باک چیستبال بگشا، کودک خاکی نمان
بی‌رهی در جستجوی راه باشدر رهی رقّاص شو تا بیکران
ساده شو، پیچیدگان را راه نیستساده تابد آفتابِ شادمان
کشتی از لنگرگه شب باز ش
محبوب منبه یاد بیاور سوگواری‌هایم را برای چهارشنبه‌در پنجشنبه های خاکستریدر خیابان‌های سردِ بی تو بودن را که بارها از آن عبور کرده‌ام
 محبوب منبه یاد تو شعرهایم را در باغچهدر صحرادر دشت می‌کارمو نام مقدست را بر تن تمام سپیدارهاحک کرده امو با باد می‌رقصمبا رود می‌خوانمو با لک‌لک ها پر می‌گیرم
 محبوب منبی دلیل دلتنگ تو می‌شومبی‌دلیل گریه می‌کنمبی‌دلیل به کوچه می‌زنمقلب من به شکستن‌های بی‌دلیل عادت داردنگران نباش!تو مقصر نیستی
و چه پاییز سوزناکی بود....همراه با دلتنگی های که خبر از جایی نامعلوم داشت...همه دلتنگی ها بهانه بود همه فصل ها دارند این بهانه را...
با تمام اینها چه زیبا بود صدای خش خش برگهای که با موسیقی باد به سمت عرش رقصیدند اما زیر پایی عشاق خورد شدند....
شاید امشب سردترین شب برای کسی باشد که پناهش را از دست داده یا شیرین ترین شب برای کسی که اولینهایش با معشوق رقم میخورد....
کاش فراموش نکنیم زندگی کوچک و حقیر تر از ناملایماتش است...هوای هم داشته باشیم...کمی مهربا

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها